Федерація

бойового

самбо України

4-х кратный чемпион мира по боевому самбо

 

 ЯРОСЛАВ

АМОСОВ

 

победил

Эрика Сильва

на турнире

Bellator 216

подробнее...

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО БС

ПАРТНЕРИ

ЛИДЕР СТРОИТЕЛЬСТВА КИЕВА

АДВОКАТСКОЕ ОБЪЕДИНЕНИЕ

Результати чемпіонату Чернігівської області з бойового самбо

серед чоловіків, юніорів, старших юнаків, юнаків та молодших юнаків.

 

У чемпіонаті Чернігівської області серед чоловіків та юніорів прийняло участь 9 команд : Ніжинська федерація хортингу, СК "МАМАЙ" м.Козелец, СК "13-й ЛЕГІОН м.Ніжин, СК "ОКТАНТ" м.Чернігів, СК "Кік-джицу" м.Чернігів, СК "Клейнод м.Семенівка, СК "ЯВАРА" м.Чернігів, м.Новгород-Сіверск, Ніжинська КДЮСШ ФСТ "Спартак".

 

Список переможців та призерів серед юнаків

 

серед юнаків

молодшого віку:

 

35 кг

 

1 місце Кривець Олександр Ніжин

2 місце Буренок Павло Ніжин

3 місце Садовніков Кирило Козелець

3 місце Блащук Іван Ніжин

 

38 кг

 

1 місце Дегтяр Володимир Чернігів

2 місце Гулін Денис Чернігів

3 місце Хоменко Ярослав Ніжин

3 місце Тригуб Нікіта Ніжин

 

45кг

 

1 місце Кошовий Єгор Козелець

2 місце Шаріпов Микола Ніжин

3 місце Білим Богдан Козелець

3 місце Хропатий Віталій Чернігів

 

52 кг

 

1 місце Горбаток Дмитро Ніжин

2 місце Гапон Андрій Козелець

3 місце Носенко Ярослав Ніжин

3 місце Лола Богдан Ніжин

 

57 кг

 

1 місце Пелешук Артур Ніжин

2 місце Мамедов Ельдар Ніжин

3 місце Свірідов Вадим Ніжин

3 місце Єрко Іван Ніжин

 

 

Список переможців та призерів серед чоловіків та юніорів

 

 

серед юніорів:

 

57 кг

 

1 місце Васильєв Олександр Ніжин

2 місце ЄвлахДмитро Ніжин

3 місце Трипятько Владислав Козелець

3 місце Мартиненко Денис Ніжин

 

62 кг

 

1 місце Паляничка Сергій Ніжин

2 місце Туляков Яков Ніжин

3 місце Тимко Максим Ніжин

3 місце Сергіенко Михайло Козелець

 

68кг

 

1 місце Полівко Нікіта Ніжин

2 місце Нечипуренко Артур Козелець

3 місце Кубрак Ярослав Ніжин

3 місце Гнідовський Артем Козелець

 

74 кг

 

1 місце Нечипуренко Артур Козелець

2 місце Свирид Віктор Ніжин

3 місце Стаценко Станіслав

3 місце Косенко Єгор Н.Сіверск

 

82 кг

 

1 місце Гартюх Назар Ніжин

2 місце Кучеренко Олександр Ніжин

3 місце Туляков Максим Ніжин

3 місце Гартюх Назар Ніжин

серед юнаків

середнього віку

 

48 кг

 

1 місце Носовець Кирило Чернігів

2 місце Ющенко Нікіта Ніжин

3 місце Несін Нікіта Чернігів

3 місце Трипятько Роман Козелець

 

52 кг

 

1 місце Гриценко Іван Ніжин

2 місце Смірнов Тимофій Ніжин

3 місце Михайленко Нікіта Козелець

3 місце Савченко Денис Ніжин

 

62кг

 

1 місце Нагула Данило Чернігів

2 місце Залепуха Дмитро Чернігів

3 місце Літовченко Андрій Ніжин

3 місце Хоменко Артем Ніжин

 

68 кг

 

1 місце Сохацький Данило Чернігів

2 місце Волошин Кирило Ніжин

3 місце Чирик Владлен Ніжин

3 місце Мариненко Олександр Ніжин

 

74кг

 

1 місце Куциба Єгор Ніжин

2 місце Медведев Владислав Ніжин

3 місце Аверьянов Вадим Ніжин

3 місце Марчук Тарас Ніжин

серед юнаків

старшого віку

 

57 кг

 

1 місце Васильєв Олександр Ніжин

2 місце Сірик Олександр Ніжин

3 місце Тагаєв Владислав Ніжин

3 місце Міхед Володимир Ніжин

 

62 кг

 

1 місце Сергіенко Михайло Козелець

2 місце Розенко Кирило Ніжин

3 місце Хіміч Владислав Ніжин

3 місце Степанов Олександр Ніжин

 

68кг

 

1 місце Шестопал Владислав Ніжин

2 місце Лось Владислав Козелець

3 місце Лозка Іван Ніжин

3 місце Куциба Єгор Ніжин

 

74 кг

 

1 місце Полівко Нікіта Ніжин

2 місце Свирид Віктор Ніжин

3 місце Криль Артем Ніжин

3 місце Чернега Артур Ніжин

 

82 кг

 

1 місце Гартюх Назар Ніжин

2 місце Савченко Данило Козелець

3 місце Бондаренко Дмитро Семенівка

3 місце Пелехай Антон Ніжин

серед чоловіків

 

62 кг

 

1 місце Лещенко Вадим Ніжин СК 13-й Легіон

2 місце Паляничка Сергій Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак

3 місце Нестерук Іван Козелець, СК Мамай о Сергієнко В.А.- Гомоля С.О.

3 місце Бондаревський Максим Ніжин СК 13-й Легіон

 

68кг

 

1 місце Лисенко Нікіта Чернігів, СК Явара

2 місце Шевченко Владислав Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак

3 місце Гнідовський Артем Козелець, СК Мамай

3 місце Нечипуренко Артем Козелець, СК Мамай

 

74 кг

 

1 місце Крило Сергій Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак С Васильєв О.Ю.

2 місце Сікун Антон  Чернігів, СК Явара  Бобирь С.В.

3 місце Набільський Максим Козелець, СК Мамай

3 місце Стаценко Станіслав Ніжин СК 13-й Легіон

 

82 кг

 

1 місце Гомоля Станіслав Козелець, СК Мамай

2 місце Буряк Михайло .Чернігів,  СК Октант

3 місце Бірюков Артем Семенівка СК Клейнод

3 місце Літовченко Всеволод Чернігів, СК Кік-Джицу

 

90 кг

 

1 місце Щило Максим Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак

2 місце Гетьман Іван Семенівка СК Клейнод

3 місце Сірик Олег Семенівка СК Клейнод

3 місце Гурський Іван Ніжин.Фед.Хортинг

 

 

СЛУЖБА БЕЗОПАСНОСТИ

Федерація бойового самбо України