Федерація

бойового

самбо України

Кубок України з бойового самбо серед юнаків, юніорів та дiвчат. 5 червня 2021 р. Київ. РЕЗУЛЬТАТИ.

ПАРТНЕРИ

Організатор змагань:
Федерація бойового самбо України

за підтримки:
Міністерства молоді та спорту України і департаменту молоді та спорту КМДА.
У змаганнях брали участь 520 спортсменів з 18 областей України.



РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Дівчата молодшого віку

до 22 кг
1-Мамедова Аліна Русланівна-Закарпатская область
2-Сергеева Ірина Игоревна --Киевская область

до 28 кг
1-Торгонська Міланія-Черниговская область
2-Русин Дар'я-Марія Вікторівна-Закарпатская область

до 32 кг
1-Божок Тетяна-Черниговская область
2-Довбуш Катерина -Киевская область

Хлопці молодшого віку

до 18 кг
1-Хадідад Дамір Євгенійович-Кировоградская область
2-Бартиш Ігор Володимирович -Киевская область

до 20 кг
1-Шафранський Олександр Євгенович-Днепропетровская область
2- Даргун Дмитро Іванович -Киевская область

до 22 кг
1-Бутенко Михайло Іванович-Киевская область
2-Бакуменко Іван Ігорович-Закарпатская область
3-Грицюк Богдан Петрович-Житомирская область
3-Ярмыш Артем-Киев

до 24 кг
1-Терещенко Гліб Валерійович-Киев
2-Гарват Констянтин-Волынская область
3-Княжук Макарій Сергійович-Винницкая область
3-Проценко Михайло – Полтавська обл.

до 26 кг
1-Пороховой Артем Денисович-Донецкая область
2-Накидалюк Артьом Анатолійович-Закарпатская область
3-Домець Георгій Юрійович-Киев
3-Мельник Андрій – Вінницька область

до 28 кг
1-Давін Михайло Володимирович-Одесская область
2-Роєнко Кіріл Андреевич-Киев
3-Черниш Данило-Волынская область
3-Сирота Михайло-Черниговская область

до 30 кг
1-Терещенко Мирослав-Киевская область
2-Мишкун Констянтин-Киевская область

до 32 кг
1-Єршов Максим-Полтавская область
2-Балсак Ігор -Киевская область

до 34 кг
1-Божок Іван-Черниговская область
2-Пузирний Ярослав-Черниговская область
3-Петрушко Платон Григорович-Полтавская область
3-Дранута Назар-Киевская область

до 36 кг
1-Івченко Михайло Віталійович-Киевская облась
2-Томак Игор Володимирович -Киевская область

до 39 кг
1-Озманов Алик Арменович-Киев
2-Бонор Олег Іванович -Киевская область

понад 39 кг
1-Мариняко Арсен-Черниговская область
2-Луговський Кирило-Черниговская область

Дівчата старшого віку

до 28 кг
1-Москалюк Оксана Віталіївна-Киевская область
2-Шелест Софія-Черниговская область
3-Сливка Ніколь Віталіївна-Закарпатская область

до 32 кг
1-Клейн Злата Ахмедовна-Запорожская область
2-Нарєжна Вікторія Олексіївна-Полтавская область

до 39 кг
1-Сич Маргарита Андріївна-Киев
2-Дароніна Іріна Володимірівна -Киевская область

Хлопці старшого віку

до 24 кг
1-Шапка Артем-Черниговская область
2-Свалявчик Владислав Павлович-Закарпатская область
3-Диба Артур Євгенович-Киевская область
3-Усик Максим Миколайович-Киевская область

до 26 кг
1-Панасюк Артем Михайлович-Волынская область
2-Мамонов Микита Андрiйович-Днепропетровская область
3-Степаненко Герман Евгенійович-Киевская область
3-Корнієнко Святослав-Черниговская область

до 28 кг
1-Приймук Артур Олександрович-Киевская область
2-Зінчук Давид Андрійович-Волынская область
3-Савченко Арсеній Юрійович-Кировоградская область
3-Кулябкин Максим Андреевич-Донецкая область

до 30 кг
1-Шимченко Максим Русланович-Киевская область
2-Михайленко Гордій Анатолійович-Київ
3-Колосов Денис-Черкасская область
3-Ліло Тимофій Ігорович-Киев

до 32 кг
1-Сакалош Даніїл Миколайович-Кировоградская область
2-Антонь Володимир Володимирович-Закарпатская область
3-Кузьменко Станіслав Дмитрович-Киевская область
3-Попов Іван Романович-Днепропетровская область

до 34 кг
1-Костенко Георгій Едуардович-Днепропетровская область
2-Калинюк Вадим Олегович-Житомирская область
3-Бутенко Богдан Іванович-Киевская область
3-Дунай Давид Миколайович-Черниговская область

до 36 кг
1-Вовченко Михайло Вікторович-Черкасская область
2-Воробей Богдан Миколайович-Черниговская область

до 39 кг
1-Майданюк Андрій Євгенович-Житомирская область
2-Смьордов Максим Максим-Киевская область
3-Кузьменко Тимур Олександрович-Днепропетровская область
3-Ковтун Артем Миколайович-Полтавская область

до 42 кг
1-Черняєв Олег Валентинович-Киевская область
2-Бойко Ярослав Сергійович-Винницкая область
3-Бурменко Олександр Сергійович-Киев

до 45 кг
1-Давидов Юрій-Днепропетровская область
2-Левко Олександр Сергійович-Закарпатская область
3-Стасьо Станіслав Васильович-Закарпатская область
3-Пензелик Юрій Юрійович-Закарпатская область

до 48 кг
1-Сінюков Іван-Полтавская область
2-Колонин Олег -Киевская область

Юначки молодшого віку

до 32 кг
1-Лукашенко Леля-Волынская область
2-Докал Олеся -Киевская область

до 34 кг
1-Качура Еліна Віталіївна-Киев
2-Ханенко Тетяна Ігорівна-Киевская область
3-Корнієнко Руслана-Черниговская область

до 36 кг
1-Кравець Мирослава Артемівна-Днепропетровская область
2-Барока Наталья Володимірівна -Киевская область
до 39 кг
1-Ковирнова Поліна-Волынская область
2-Ханенко Валентина Ігоревна-Киевская область
3-Мироненко Маша-Киевская область

до 42 кг
1-Нарєжна Анна Олексіївна-Полтавская область
2-Даран Анжела Іванівна -Киевская область

до 45 кг
1-Гузенко Дар'я Олексіївна-Киев
2-Баксан Іріна Сергіівна -Киевская область

до 48 кг
1-Шворінь Олександра-Киевская область
2-Докал Оксана -Киевская область

Юнаки молодшого віку

до 30 кг
1-Тебідзе Тимур Ростомович-Одесская область
2-Ковальський Валерій Сергійович-Волынская область
3-Дацюк Богдан Олегович-Хмельницкая область
3-Свірідов Данило-Черкасская область

до 33 кг
1-Бордіян Костянтин Костянтинович-Одесская область
2-Заєць Серафим-Волынская область
3-Циган Максим Володимирович-Киевская область
3-Дубій Марк-Волынская область

до 36 кг
1-Вернидуб Дмитро Ігорович-Одесская область
2-Швагрук Давид Олександрович-Волынская область
3-Громов Віталій Віталійович-Винницкая область
3-Бодня Станіслав Юрійович-Кировоградская область

до 39 кг
1-Бернада Дмитро Олександрович-Одесская область
2-Цица Ілля Михайлович-Закарпатская область
3-Пристая Олександр Олександрович-Закарпатская область
3-Бартошик Дмитро Олександрович-Волынская область

до 42 кг
1-Поляков Ярослав Дмитрович-Днепропетровская область
2-Русанюк Євгеній Сергійович-Закарпатская область
3-Скуба Михайло Михайлович-Закарпатская область
3-Новофастівський Данило В'ячеславович-Днепропетровская область

до 45 кг
1-Донець Наум Вячеславович-Кировоградская область
2-Морозов Гліб Михайлович-Днепропетровская область
3-Данканич Тарас Вікторович-Закарпатская область
3-Атласов Егор Алесеевич-Донецкая область

до 48 кг
1-Топалу Єгор Олександрович-Одесская область
2-Лубко Богдан Олегович-Хмельницкая область
3-Черненко Данило Русланович-Киев
3-Кравченко Тарас Федорович-Киев

до 52 кг
1-Антуф'єв Андрій Олександрович-Одесская область
2-Брачюн Дмитро-Черниговская область
3-Скрипак Владислав Сергійович-Киев
3-Покотило Тимофiй Сергiйович-Киевская область

до 57 кг
1-Морозов Єгор Михайлович-Днепропетровская область
2-Попудник Крістіан Вікторович-Закарпатская область
3-Ємець Владислав Олегович-Хмельницкая область
3-Корягин Ростислав Вікторович-Закарпатская область

до 62 кг
1-Мальцев Володимир Володимирович-Киев
2-Больцев Микита Васильйович -Киевская область

до 68 кг
1-Постніков Тарас Юрійович-Черниговская область
2-Климюк Роман-Волынская область

понад 68 кг
1-Кудрявцев Назар-Житомирская область
2-Дукавцев Олег -Киевская область

Юначки середнього віку

до 48 кг
1-Баліцька Анна Дмитрівна-Хмельницкая область
2-Бакiна Оксана Сергіівна -Киевская область

до 51 кг
1-Коденець Анна Олександрівна-Житомирская область
2-Чайковська Діана Андріївна-Житомирская область

до 54 кг
1-Суханова Аліна Сергіївна-Донецкая область
2-Дахно Оксана Володимірівна -Киевская область

Юнаки середнього віку

до 36 кг
1-Філонюк Захар-Волынская область
2-Корвяков Тимофій Володимерович-Киевская область
3-Кубіна Андрій Сергійович-Киев
3-Майко Максим-Волынская область

до 39 кг
1-Графов Григорій Олексійович-Одесская область
2-Доля Олександр Олександрович-Донецкая область
3-Жабко Тимофій Володимирович-Киевская область
3-Домец Володимир-Киев

до 42 кг
1-Караєв Дамір Насрулахович-Харьковская область
2-Беляєв Ренат Даніїлович-Киев
3-Дирка Артем Анатолійович-Кировоградская область
3-Аветисян Фурман Гегамович-Киев

до 45 кг
1-Красівський Микола Валентинович-Черниговская область
2-Козак Данило Олександрович-Киев
3-Мойсюк Ілля Павлович-Винницкая область

до 48 кг
1-Лисюк Дмитро Олександрович-Житомирская область
2-Калачик Максим Анатолійович-Винницкая область
3-Захаревич Богдан Володимирович-Киев
3-Пороховой Андрiй Денисович-Донецкая область

до 52 кг
1-Агаєв Сабір-Одесская область
2-Кухарук Артем-Волынская область
3-Ванін Єгор Ігорович-Киев
3-Задеряка Максим Володимирович-Кировоградская область

до 57 кг
1-Рісіч Артем Олегович-Киев
2-Пащенко Святослав Сергійович-Черниговская область
3-Оводов Володимир Володимирович-Черниговская область
3-Онищук Кирил-Киев

до 62 кг
1-Савранский Артем-Одеська область
2-Бердиш Іван Михайлович-Винницкая область
3-Пономаренко Данило Дмитрович-Одесская область
3-Рось Михайло-Київ

до 68 кг
1-Мамєдов Ельдар Азерович-Черниговская область
2-Корженко Дмитро Романович-Хмельницкая область
3-Петриков Костянтин-Киевская область
3-Говоруха Даниїл Миколайович-Хмельницкая область

до 74 кг
1-Чернокозов Дарій Дмитрович-Днепропетровская область
2-Митрофанюк Олександр Миколайович-Волынская область
3-Цимбал Давид Олександрович-Донецкая область
3-Яровий Єгор Юрійович-Кировоградская область

понад 74 кг
1-Щербань Володимир Павлович-Полтавская область
2-Довбуш Сергій Іванович -Киевская область

Юначки старшого віку

до 51 кг
1-Клейн Марія Ахмедовна-Запорожская область
2-Бокіна Оксана Іванівна -Киев

до 58 кг
1-Семенюк Ангеліна-Волынская область
2-Сафронова Олена -Киев

до 62 кг
1-Прокушева Юлианна-Киев
2-Стасюк Заріна Забарівна-Киев

понад 66 кг
1-Митрофанюк Юлія-Волынская область
2-Дадашева Ольга -Киев

Юнаки старшого віку

до 45 кг
1-Бессараб Дмитро Андрійович-Одесская область
2-Аниканов Богдан Владимирович-Киев
3-Блащук Іван Володимимрович-Черниговская область
3-Гудзь Георгій Фірудінович-Киев

до 48 кг
1-Захаревич Володимир Владимирович-Киев
2-Романчик Ярослав Олегович-Днепропетровская область
3-Ніколаєв Кирило Олександрович-Кировоградская область

до 52 кг
1-Зінченко Олександр Олександрович-Киев
2-Воробйов Микита Дмитрович-Донецкая область
3-Лебедивський Іван Сергійович-Винницкая область
3-Єргієв Дмитро Олександрович-Одесская область

до 57 кг
1-Галепа Максим Олександрович-Донецкая область
2-Романов Денис Миколайович-Кировоградская область
3-Добош Євген Євгенович-Закарпатская область
3-Мамедли Магомед Эйнула Оглы-Херсонская область

до 62 кг
1-Дудка Георгій Олександрович-Полтавская область
2-Совенок Дмитрий Олексійович-Житомирская область
3-Турчиняк Артем Сергеевич-Херсонская область

до 68 кг
1-Юскевич Назарій Іванович-Волынская область
2-Кабанець Євгеній Григорович-Киевская область
3-Алексеенко Константин Евгеньевич-Днепропетровская область
3-Лушпаев Денис-Днепропетровская область

до 74 кг
1-Шульга Ярослав Олексійович-Киевская область
2-Прокапало Богдан Володимирович-Днепропетровская область
3-Прохоров Владислав Вячеславович-Черниговская область
3-Остапенко Ярослав Максимович-Винницкая область

до 82 кг
1-Криштопов Ростислав Олегович-Одесская область
2-Лутанюк Владислав Іванович-Хмельницкая область
3-Хотинченко Андрей Васильевич-Киев

понад 82 кг
1-Гончаренко Захар Олегович-Днепропетровская область
2-Дорецкій Іван Володимирович -Киев

Юніорки

до 48 кг
1-Скуба Іоанна Михайлівна-Закарпатская область
2-Данко Олена Іванівна -Киев

до 54 кг
1-Васильченко Анастасія Вікторівна-Киев
2-Данішина Ольга Іванівна -Киев

до 62 кг
1-Лисенко Юліана СергіЇвна-Черниговская область
2-Воліна Олена Володимірівна -Киев

Юніори

до 52 кг
1-Долгов Давид Юрійович-Харьковская область
2-Бобан Ігор Володимирович -Киев

до 57 кг
1-Кірагосьянц Тимур Олексійович-Полтавская область
2-Зелінський Нікіта Миколайович-Житомирская область
3-Дані Даніель Аладарович-Закарпатская область
3-Галицький Данило-Полтавская область

до 62 кг
1-Смірнов Тимофій Олександрович-Черниговская область
2-Мельник Владислав Іванович-Одесская область
3-Васейчук В‘ячеслав-Ивано-Франковская область
3-Хоменко Владислав Олександрович-Одесская область

до 68 кг
1-Литовченко Андрій Леонідович-Черниговская область
2-Гасымов Рамин Расимович-Херсонская область
3-Сорока Іван Віталійович-Днепропетровская область
3-Лебедев Михайло Сергійович-Винницкая область

до 74 кг
1-Чайковський Максим Олегович-Волынская область
2-Литвин Іван Романович-Киев
3-Багин Михайло Михайлович-Закарпатская область
3-Несевра Дмитро Олегович-Полтавская область

до 82 кг
1-Дяченко Олександр Петрович-Винницкая область
2-Зима Владислав Вікторович-Черниговская область
3-Яременко Михайло Олександрович-Киевская область
3-Сивоус Михайло Михайлович-Закарпатская область

понад 90 кг
1-Авер'янов Вадим Ігорович-Черниговская область
2-Марсуленко Денис Денисович-Одесская область
3-Капустян Владислав Олександрович-Полтавская область

Командні місця

Дівчата
1. м. Київ
2. Закарпатська область
3. Чернігівська область

Хлопці молодшого віку
1. Київська області
2. м. Києва
3. Полтавська область

Хлопці старшого віку
1. Київська область
2. Дніпропетровська область
3. Чернігівська обласьт

Юнаки молодшого віку
1. Одеської області
2. Дніпропетровської області
3. Закарпатської області

Юнаки середнього віку
1. м. Київ
2. Чернігівської області
3. Вінницької області

Юнаки старшого віку
1. Волинської області
2. м. Києва
3. Одеської області

Юніори
1. Чернігівської області
2. м. Києва
3. Полтавської області

СЛУЖБА БЕЗОПАСНОСТИ

Федерація бойового самбо України