Федерація

бойового

самбо України

Чемпіонат України з бойового самбо серед юніорів та чоловіків 11-13 травня 2018 року в рестограді "Імперія"

ПАРТНЕРИ

11-13 травня 2018 року у м. Підгірці, Київська область, рестоград "Імперія" відбудеться Чемпіонат України з бойового самбо серед молоді 2000--2001 рр.н. та чоловіків 1999 рр.н. та старші

 

І. Мета і завдання

 

 • Залучення широких верств населення України до регулярних занять фізичною культурою і спортом та популяризація бойового самбо, як виду спорту серед чоловіків та молоді.
 • Підвищення рівня спортивної майстерності.
 • Відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті світу та міжнародних змаганнях серед молоді, юнаків та юніорів.
 • Активізація навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях.

 

ІІ. Керівництво проведення змагань

 

Загальне  керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється департаментом фізичного виховання та не олімпійських видів спорту Мінсім'ямолодьспорту (далі - Міністерство) і Федерацією бойового самбо України (далі - Федерація) .

 

Відповідальність  за підготовку місця, та безпосереднє проведення змагань (залежно від місця проведення) покладається на структурний підрозділ з питань фізичної культури і спорту та головну суддівську колегію, сформовану Федерацією і затверджену Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту.

 

Головний суддя змагань – Середюк Федір Миколайович.

 

Додаткова інформація по тел. 093-327-06-56, 099-053-61-12 Лавров Віталій Олександрович.

 

ІІІ. Термін та місце проведення

 

Чемпіонат України з бойового самбо серед молоді та чоловіків проводиться 11-13 травня 2018 року, за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Підгірці, Новообухівська траса, 17-й кілометр, Рестоград «Імперія».

 

День приїзду 11 травня 2018 року.

 

Попередні заявки відправляти не пізніше ніж за 10 діб до початку змагань на е-mail адресу: bsambo.ua@gmail.com.

 

ІV. Умови проведення змагань

 

Змагання проводяться за чинними на території України Правилами змагань з бойового самбо.

Змагання проводяться згідно із Правилами змагань Федерації бойового самбо України, затвердженими Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту 24.04.2009 року, які не суперечать міжнародним правилам з бойового самбо.

 

V. Програма змагань

 

Чемпіонат України з бойового самбо серед молоді та чоловіків проводиться 11-13 травня 2018 року, за адресою: Київська область, смт. Підгірці.

 

11.05.2018 року –  день приїзду команд;

 • 17.00-19.00  – засідання мандатної комісії, зважування, жеребкування учасників змагань (чоловіки 1999 рр.н. та старші)
 • Зважування буде проходити за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 33, СК «Гермес».

 

12. 05. 2018 року

 • 9.00-13.00 годин – проведення  змагань з бойового самбо (чоловіки 1999 рр.н. та старші)
 • 13.00 – 14.00 - перерва
 • 14.00 -18.00  – проведення  змагань з бойового самбо (чоловіки 1999 рр.н. та старші)
 • 18.00 – нагородження
 • 18.30  - засідання мандатної комісії, зважування, жеребкування учасників змагань (молодь 2000-2001 рр.н.)
 • Зважування буде проходити за адресою: м. Підгірці, Рестоград «Імперія»

 

13. 05. 2018 року

 • 9.00-13.00 годин – проведення  змагань з бойового самбо (молодь 2000-2001 рр.н.)
 • 13.00 – 14.00 - перерва
 • 14.00 -18.00  – проведення  змагань з бойового самбо (молодь 2000-2001 рр.н.)
 • 18.00  - нагородження та урочисте  закриття змагань.

 

VІ. Учасники змагань

 

До участі у ЧемпіонатіУкраїни з бойового самбо серед чоловіків та молоді допускаються збірні команди областей та міста Києва.

Допускаються спортсмени 2000-2001 рр.н., 1999 рр.н. та старші.

Склад команди: спортсмени (без обмежень у кожній ваговій категорії), 1 тренер, 1 представник, 1 суддя.

 

У чоловіків:

до 57 кг, до 62 кг, до 68 кг, до 74 кг, до 82 кг, до 90 кг, понад 90 кг.

 

та молоді:

до 52кг, до 57 кг, до 62 кг, до 68 кг, до 74 кг, до 82 кг, до 90 кг, понад 90 кг.

 

Переможці та призери у командному заліку в чемпіонатах визначаються за найбільшою кількістю очок, що були набрані командою в усіх вагових категоріях.(Рахується кращий виступ спортсмена в ваговій категорії від команди).

 

VII.  Склад  суддівської  колегії

 

 • головна суддівська колегія (головний суддя, його замісник, головний секретар, керівники килимів);
 • поєдинки обслуговує суддівська бригада в складі: керівник килима (арбітр), суддя на килимі (рефері), двоє бокових суддів, суддя-секундометрист, технічний секретар, суддя-інформатор;
 • керівник килима, суддя на килимі, бокові судді, а також суддя-секундометрист  назначаються головним суддєю;
 • Технічні дії в поєдинку оцінюють: керівник килима та бокові судді. Суддя на килимі в оцінці технічних дій участі не приймає.
 • Головний суддя  змагань – Володимир Опанасенко.

 

VIII. Одяг,  взуття  та  спорядження  учасників

 

 • Дозволяється застосовувати м'які накладки на гомілку;
 • Одяг учасника змагань складається зі спортивної куртки для  поєдинків з бойового самбо з поясом, спортивних  трусів і м'якого спортивного взуття;
 • Куртка повинна бути виготовлена з бавовняної тканини, мати спеціальний міцний крій для захоплень і прорізи для поясу; рукава повинні закривати не менш 2 / 3 передпліччя;
 • Кольори курток - червоний чи синій з поясом того ж кольору. Колір спортивних трусів повинен відповідати кольору куртки. Учасник змагань зобов'язаний мати куртки обох кольорів.
 • Обов'язково: застосування капи, м'яких відкритих для захоплення рукавичок (6 унцій), неметалевої раковини, шолома;
 • Спортивне взуття повинне бути з м'якою підошвою.  виступати без взуття заборонено
 • Забороняється використання деталей екіпіровки, які можуть заподіяти травму учасникам поєдинку;
 • На командних змаганнях команда бере участь у церемоніях відкриття, нагородження і закриття змагань у формі одного кольору.

 

IX. Умови прийому фінансування

 

Витрати на відрядження учасників, тренерів, представника,  судді на змагання (оплата проїзду в обох напрямках, добові, проживання, харчування, страхування) - за рахунок організацій, які відряджають.

Витрати на організацію змагань  передбачаються за рахунок коштів Федерації  та інших залучених Федерацією позабюджетних надходжень. Федерація несе витрати: на підготовку та проведення змагань, на медичне обслуговування, оренду спорткомплексу, придбання нагородної атрибутики.

Витрати на відрядження суддів, яких визначає Федерація - за рахунок Федерації, інші судді за рахунок організацій, які відряджають.

 

X.  Нагородження переможців

 

Збірні  команди, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубками і дипломами відповідних ступенів  Федерації бойового самбо України.

Переможці та призери  чемпіонату нагороджуються медалями, дипломами  Федерації бойового самбо України.

 

XІ. Підготовка спортивних споруд

 

     Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року  № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів:

 • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
 • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює комісія, яка утворена відповідною обласною адміністрацією;
 • власник спортивної споруди не менш, ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цими пунктами, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність .

 

XІІ.  Медичне забезпечення змагань

 

    У відповідності до "Положення про медичне забезпечення спортивно-масових  заходів", що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів.

Лікар змагань входить до складу суддівської  колегії на правах заступника головного  судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінченням.

 

ХІІІ. Заявки, оформлення  учасників змагань

 

 Попереднє  підтвердження (Попередня іменна заявка) на участь у змаганнях з бойового самбо, необхідно надіслати електронною поштою не пізніше ніж за 10 діб до початку змагань на адресу: bsambo.ua@gmail.com.

 

Додаткова інформація за тел. 093-327-06-56, 099-053-61-12, Лавров Віталій Олександрович

 

До мандатної комісії подаються:

 1. Іменна заявка  з вказаним прізвищем, ім’ям та по-батькові, датою, місяцем і роком народження, спортивним розрядом, регіоном, тренером спортсмена, візою лікаря проти кожного спортсмена.
  Заявка завірена лікарем з кількістю допущених до змагань та завірені печаткою місцевого органу виконавчої влади з питань фізичної культури і спорту.
 2. Паспорт або свідоцтво про народження (довідка з фотографією що засвідчує особу обов’язково) .
 3. Страховий поліс.
 4. Анкета спортсмена для бази «Спортивний результат».
 5. Кваліфікаційні книжки спортсменів.
 6. Благодійний внесок за участь у змаганнях - 200 грн.
 7. Організація, що відряджає команду, надає заявку на участь в змаганнях за встановленою формою.

 

Це положення є офіційним викликом на змагання

 

СЛУЖБА БЕЗОПАСНОСТИ

ПРИКЛАД ЗАЯВКИ

Федерація бойового самбо України