Федерація

бойового

самбо України

Чемпионат Киева по боевому самбо среди юниоров и мужчин.
31 марта, 1 апреля.

ПАРТНЕРИ

31 марта 2018 года - взвешивание и жеребьёвка участников

1 апреля 2018 года - день соревнований с 10:00 - 18:00

 

РЕГЛАМЕНТ

 

проведення чемпіонату міста з бойового самбо

серед юніорів 2000-2001 р.н. та чоловіків 1999 р.н та більш дорослих.

 

1. Мета та завдання

 

  • активізація навчально-тренувальної роботи спортивних організацій міста;
  • подальша пропаганда та розвиток бойового самбо в місті;
  • підвищення якості та ефективності роботи спортивних клубів, тренерів по підготовці спортивного резерву;
  • проведення цілеспрямованої роботи по відбору та підготовці спортсменів - членів збірних команд міста для участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях;
  • підведення підсумків роботи спортивних організацій, що культивують бойове самбо.
  •  

2. Місце та час проведення

 

Змагання проводяться 31 березня – 1 квітня 2018 р. за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська 8, СК «Восход».

 

3. Керівництво проведенням змагань

 

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Київським міським осередком Громадської організації «Федерація бойового самбо України» та управлінням молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Безпосередня підготовка та проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену Київським міським осередком Громадської організації «Федерація бойового самбо України».

Склад Головної суддівської колегії: головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії – Лавров Віталій Олександрович, заступник головного судді відповідальний за оцінювання поєдинків на змаганнях – суддя міжнародної категорії – Опанасенко Володимир Михайлович, головний секретар змагань – суддя міжнародної категорії – Переходченко Євген Юрійович.

 

4. Учасники змагань. Умови та система проведення змагань

 

До змагань допускаються спортсмени з 2002 року народження та більш дорослі, що займаються у Київських секціях та клубах бойовим самбо, а також будь-яким з видів єдиноборств що визнані як офіційні види спорту та мають досвід виступу з бойового самбо.

Вагові категорії:

Юніори – 2000-2001 р.н. – 52 кг, 57 кг, 62 кг, 68 кг, 74 кг, 82 кг, 90 кг, понад 90 кг.

Чоловіки – 1999 р.н. та більш дорослі – 57 кг, 62 кг, 68 кг, 74 кг, 82 кг, 90 кг, понад 90 кг.

Допускається 1 кг лишка ваги.

Заявитися у вікову категорію «Чоловіки» може спортсмен 2000 р.н. якщо він на момент участі у змаганнях вже досяг 18-річчя або має спортивне звання чи спортивний розряд КМСУ з бойового самбо.

Заявитися у вікову категорію «Юніори» може спортсмен 2002 р.н. якщо він вже був призером на Чемпіонаті Києва або України з бойового самбо серед юнаків старшого віку.

Змагання проводяться згідно діючих правил бойового самбо. Змагання особисто-командні. Тривалість поєдинку – 4 хвилини попередні бої, та 5 хвилин фінальні зустрічі.

Всі спортсмени, які стануть чемпіонами або призерами цих змагань, до кінця 2018 року повинні виступати виключно за збірну Києва на змаганнях з бойового самбо національного та міжнародного рівнів. Заявляючись на ці змагання вся команда автоматично погоджується з даними умовами.

 

5. Програма змагань

 

Основне зважування учасників пройде в спортивному залі клубу «Гермес» що розташований за адресою: вул.Дмитрівська, буд.33.

Додаткове зважування розраховано на тих спортсменів, які не змогли попасти на Основне зважування з поважних причин. Додаткове зважування буде проходити в основному місці проведення змагань – СК «Восход» за адресою: вул. Бориспільська, 8.

 

Субота:

 

31.03.2018 р. – 10:00 — 12:00 — Основне зважування учасників;

31.03.2018 р. – 19:00 — 20:30 — Додаткове зважування учасників;

 

Неділя:

 

01.04.2018 р. – 9:00 — 9:30 — збір учасників, час для розминки;

01.04.2018 р. – 9:30 — 10:00 — суддівський семинар;

01.04.2018 р. – 10:00— 14:00 — попередні поєдинки серед чоловіків;

01.04.2018 р. – 14:00 — 14:30 — відкриття змагань;

01.04.2018 р. – 14:30 — 17:00 — поєдинки приведення за 3 місця та фінальні зустрічі;

01.04.2018 р. – 17:00 — 18:00 — нагородження та закриття змагань.

 

6. Визначення переможців та нагородження:

 

Спортсмени, які посіли І місця у своїх вагових категоріях, нагороджуються кубками.

Спортсмени, які посіли І, ІІ та ІІІ місця у своїх вагових категоріях, нагороджуються медалями та дипломами.

Команди, що посіли І-ІІІ місця у загальному заліку, нагороджуються Кубками та дипломами відповідних ступенів. Командний залік рахується одразу по двом віковим категоріям по найкращому результату спортсмена з кожного клубу в одній ваговій категорії.

Командні місця визначаються за найбільшою сумою очок, набраних учасниками змагань. За 1 місце – 8 оч., 2 – 6 оч., 3 – 4 оч., 5 – 2 оч., 7 – 1 оч.

 

7. Фінансові умови проведення змагань:

 

Витрати на організацію та проведення змагань - за рахунок Київського міського осередку громадської організації «Федерації бойового самбо України» та управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації в межах коштів передбачених календарним планом спортивних змагань, масових заходів та навчально-тренувальних зборів у м. Києві на 2018 рік.

 

8. Порядок підготовки спортивних споруд:

 

Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально-відведених місць для проведення масових спортивних та культурно - видовищних заходів».

З метою забезпечення безпеки глядачів та учасників спортивні змагання проводяться тільки на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації міською комісією, і за наявності актів технічного обстеження придатності спортивних споруд для проведення заходу.

Забезпечення безпеки спортсменів при проведенні чемпіонату міста з бойового самбо серед юніорів та чоловіків покладається на головну суддівську колегію, затверджену Київським міським осередком Громадської організації «Федерація бойового самбо України». За технічну підготовленість спортсменів та відповідність спортивного розряду відповідає представник команди, особистий тренер спортсмена та керівник організації, який підписує заявку та відряджає спортсменів на змагання.

 

9. Медичне забезпечення змагань:

 

На змаганнях під час їх проведення повинен бути присутнім лікар або інший медичний працівник, готовий до надання першої медичної допомоги;

 

10. Порядок та термін подання заявок:

 

Заявки на участь у змаганнях подаються клубами. Клуб повинен буди попередньо зареєстрований до участі у змаганнях.

Заявку на реєстрацію клубу надає його керівник шляхом усного або письмового повідомлення о намірах прийняти участь в турнірі.

Заявка на реєстрацію клубу надається керівнику Київського міського осередку громадської організації «Федерація бойового самбо України» - Лаврову Віталію Олександровичу:

- контактний телефон: +38 (099) 053-61-12

- адреса електронної пошти для листування: lavrovfz@gmail.com

Представники команд, що зареєструвалися до участі повинні надати попередні заявки до 27.03.2018. Форма надання попередньої заявки буде оголошена керівнику клубу при реєстрації на змагання.

Безпосередньо у день зважування представники команд надають заявку від клубу, заповнену на українській мові згідно примірнику, який додається до цього Регламенту. На кожного учасника повинна бути віза лікаря. Спортсмени, яких немає в заявці жодної з команд до змагань не допускаються.

Спортсмени на зважуванні надають наступні документи:

- паспорт, ІПН;

- заповнений паспорт спортсмена з вклеєним фото;

- заповнену анкету учасника (буде роздана на зважуванні);

- страховий поліс.

Благодійний стартовий внесок складає 200 грн

Це положення є викликом на змагання

 

СЛУЖБА БЕЗОПАСНОСТИ

Федерація бойового самбо України